TUMBA MERCURY


Mõnusalt pehme sik-sak vedrustusega tumba, mis... Loe rohkem
Mõnusalt pehme sik-sak vedrustusega tumba, mis sobib nii komplektina Mercury diivaniga, kui ka eraldiseisvalt.
Mercury on oma olemuselt väga mitmekülgne täites mitmeid funktsioone. Tumbat saab kasutada Mercury diivani pikendamiseks, kasutades teda lihtsalt jalatoena või asetades tumbale kandiku, saab Mercuryst ka ideaalne kohvilaud.
Tumba on valmistatud käsitööna Eestis.
Tootmisel on
kasutatud ainult kõrgkvaliteedilisi materjale, tagades tumba pikaajalise kasutusmugavuse ja vastupidavuse.
Tulles kaubale ise järele on see teie jaoks TASUTA, kauba saab tellida kõikidesse Diivaniparadiisi müügipoodidesse. Transpordi maksumus Mandril on 39€. Saartele on transport alates 89€. Väiksemaid sisustuskaupu saadame ka Omniva ja Itella pakiautomaadiga.
NB! Transport teostatakse kuni maja välisukseni, tuppa toimetamine on vastavalt hinnakirjale lisatasu eest.
Ostes tooteid meie kauplustest ning tellides kojuveo on Teil võimalus tellida ka utiliseerimine vanale kaubale. Toome kohale uue ja võtame kaasa vana kauba. NB! Vana kaup palun eelnevalt lahti monteerida! Utiliseerimise teenuse maksumus oleneb sinu asukohast ja mööbli suurusest. Täpsema info saamiseks kirjutage info@paradiis.ee.
Transporditingimused leiad siit